Ahli Exco PPTD

barexco2.jpg  

defaultpicture.jpg

YBhg. Dato’ Lokman Hakim bin Ali
Ketua Setiausaha
Kementerian Belia dan Sukan
Aras 15, Menara KBS
No. 27, Persiaran Perdana, Presint 4
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
62570 PUTRAJAYA

PA: Rohana
lokmanhakim@kbs.gov.my
rohanajantan@kbs.gov.my

Tel: 8871 3018
Fax: 8888 8719

 
     
 
Encik Abdul Halim bin Hamzah
Pengarah
Bahagian Khidmat Pengurusan
Aras 10,Blok C1, Kompleks C
Jabatan Perkhidmatan Awam
62510  W.P. PUTRAJAYA

PA: Nor Ashmah
halim.hamzah@jpa.gov.my
norashmah@jpa.gov.my

Tel: 8885 3007
Tel: 8885 3017(PA)
Fax: 8889 2184

 
     
bar_bendahari_kehormat.jpg  

defaultpicture.jpg

YBrs. Dr. Khalid bin Abdul Hamid   
Felo Penyelidik Kanan
Kluster Penyelidikan Pembangunan & Dasar
Institut Tadbiran Awam Negara (INTAN)
Kampus Utama Bukit Kiara
Aras 3, Blok C
Jalan Bukit Kiara
50480 W.P. KUALA LUMPUR.

PA: Hasnah
khalid@intanbk.intan.my
hasnah.osman@intanbk.intan.my

Tel: 2084 7221, 2084 7357 (PA)
Fax: 2092 1512

 
     
barexco4.jpg  
defaultpicture.jpg

YBhg. Dato’ Dr. Mazlan bin Yusoff
(Pengerusi: Profesionalisme & Komunikasi)
             
Ketua Pengarah                                                        
Unit Pemodenan Tadbiran dan Perancangan     
Pengurusan Malaysia (MAMPU)               
Aras 6, Blok B2, Kompleks B
Jabatan Perdana Menteri
Pusat Pentadbiran Kerajaan Pesekutuan
62502 W.P. PUTRAJAYA.

PA: Shikin
drmazlam@mampu.gov.my
pakp@mampu.gov.my

Tel:8872 3002
Fax: 8888 3163

 
     
defaultpicture.jpg

YBhg. Dato’ Dr. Ahmad Jailani bin Muhamed Yunus
(Pengerusi: Hal Ehwal Kebajikan)

Timbalan Ketua Pengarah (Pengurusan)
Jabatan Kastam DiRaja Malaysia
Aras 10, Blok Utara
Kementerian Kewangan
No. 3, Persiaran Perdana, Presint 2
62596 PUTRAJAYA

PA: Rosmaazlina Abu
jailaniyunus@customs.gov.my
rosmaazlina.abu@customs.gov.my

Tel: 8882 2102
Fax: 8889 5880

 
     
defaultpicture.jpg

YBhg. Dato’ Suriani binti Dato’ Ahmad
(Pengerusi JK Perhubungan Strategik & Antarabangsa)

Ketua Setiausaha
Kementerian Pembangunan Wanita, Keluarga & Masyarakat
Aras 36, Bangunan KPWKM
No 55, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 PUTRAJAYA

PA: Sasa
saisa@kpwkm.gov.my
suriani.ahmad@kpwkm.gov.my

Tel: 8323 1033
Fax: 8323 2003

 
     
defaultpicture.jpg

YBhg. Datuk Roosme binti Hamzah
(Pengerusi JK Hal Ehwal PTD Wanita)

Setiausaha Dewan Rakyat
Parlimen Malaysia
Tingkat 9, Blok Menara
Bangunan Parlimen
Jalan Parlimen
50680 KUALA LUMPUR

PA: Sharifah
sharifah@parlimen.gov.my
roosme@parlimen.gov.my

Tel : 2601 7391
Fax: 2070 4676

 
     
defaultpicture.jpg

YBhg. Datuk Isham bin Ishak
(Pengerusi Rumah Kelab / Pelaburan dan Kewangan)

Timbalan Ketua Setiausaha (Perdagangan)
Kementerian Perdagangan Antarabangsa & Industri
Tingkat 14, Blok 10
Kompleks Pejabat Kerajaan
Jalan Duta
50622 KUALA LUMPUR

PA: Azian
isham@miti.gov.my
norazian.m@miti.gov.my

Tel: 6200 0069
Fax: 6206 5723

 

Encik Zainal Azman bin Abu Seman
(Pengerusi: Jawatankuasa Sosial)

Timbalan Ketua Pengarah
(Pengurusan Operasi NADMA)
Agensi Pengurusan Bencana Negara (NADMA)
Jabatan Perdana Menteri
Aras 7, Blok D5, Kompleks D
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
62502 PUTRAJAYA

PA: Fauziah
zazman@nadma.gov.my
fauziah@nadma.gov.my

Tel: 8870 4804, 8870 4814 (PA)
Fax: 8886 6207

 
     
defaultpicture.jpg

Encik Nazli bin Md. Taib
(Pengerusi JK PTD Muda)

Pengarah
JPJ Negeri Selangor
Jalan Padang Jawa, Seksyen 16
40620 SHAH ALAM.

PA: Norhana
norhana@jpj.gov.my
nazli.mtaib@jpj.gov.my

Tel: 5566 9402
Fax: 5543 2202

 
     
defaultpicture.jpg

Encik Ahmad Faedzal bin Md. Ramli
(Pengerusi: Sukan & Rekreasi)

Timbalan Pengarah
Seksyen Perkhidmatan Sosial
Unit Perancang Ekonomi
Jabatan Perdana Menteri
Kompleks B, Blok B6, Aras 3
Pusat Pentadbiran Kerajaaan Persekutuan
62502 W.P PUTRAJAYA.

faedzal.ramlie@epu.gov.my

Tel: 8872 3209
Fax: 8888 3689

 
     
defaultpicture.jpg

Encik Azman bin Maarof
(Pengerusi: Keahlian)

Ketua Penolong Setiausaha (C)
Bahagian Pembangunan dan Pemantauan
Projek
Kementerian Kemajuan Luar Bandar & Wilayah
Aras 26, Bangunan KKLBW
No. 47, Persiaran Perdana, Presint 4
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
62100 PUTRAJAYA.

gman@rurallink.gov.my

Tel: 8891 2148
Fax: 8888 2330

 
     
defaultpicture.jpg

Encik Rudy Eruwan Bin Jamain
(Pengerusi JK Pendidikan)

Bahagian Logistik dan Pengangkutan Darat
Kementerian Pengangkutan
No. 26, Jalan Tun Hussein
Presint 4
62100 PUTRAJAYA

rudy@mot.gov.my

Tel: 8892 1281
Fax: 8888 0245

 
     
barexco4.jpg  
defaultpicture.jpg

YBhg. Datuk Saidatu Akhma binti Hassan
Setiausaha Bahagian PERMATA
Bahagian Permata
Jabatan Perdana Menteri
Aras 3, Blok Podium
Menara Usahawan
Persiaran Perdana, Presint 2
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
62652 PUTRAJAYA

PA: Aishah
aishah@permata.jpm.my
saidatuakhma@permata.jpm.my

Tel: 8880 5147
Fax: 8880 5147

 
     
defaultpicture.jpg YBhg. Datuk Harjeet Singh a/l Hardev Singh
Ketua Pengarah
Biro Pengaduan Awam
Jabatan Perdana Menteri
Aras 6, Blok B1, Kompleks JPM
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
62502 Putrajaya.

PA: Siti Hajar
harjeet@pcb.gov.my
hajar@pcb.gov.my

Tel: 88725602
Fax: 88883748

 
     
barexco4.jpg  

defaultpicture.jpg

YBhg. Dato’ Haji Mustapa bin Meon
Setiausaha Eksekutif                                      
Persatuan Perkhidmatan Tadbir                  
Dan Diplomatik, Malaysia                             
515, Persiaran Sultan Salahuddin
50480 Kuala Lumpur

Tel: 03-2693 0336
Tel: 03-2698 4266
Fax: 03-2691 7827

mustapa@pptd.my

 
     
barexco4.jpg  

defaultpicture.jpg

YB. Dato’ Seri Abdul Puhat bin Mat Nayan
Setiausaha Kerajaan                                      
Pejabat Setiausaha Kerajaan                         
Negeri Perak Darul Ridzuan
Jalan Panglima Bukit Gantang Wahab          
Peti Surat 1004
30820 IPOH

PA: Nurul Hidayah
ybsuk@perak.gov.my
nurul@perak.gov.my

Tel: 05-241 5668
Fax: 05-254 5323

 
     
 
     
barexco4.jpg  

defaultpicture.jpg

YBhg. Datuk Seri Naim bin Abu Bakar
Setiausaha Kerajaan
Pejabat Setiausaha Kerajaan
Jabatan Negeri Melaka
Aras 3, Blok Bendahara,
Seri Negeri, Hang Tuah Jaya
Ayer Keroh
75450 Melaka

PA: Rozita
naim@melaka.gov.my
rozita.ahmad@melakagov.my

Tel: 06-230 7220
Fax: 06-232 8350

 
     
barexco4.jpg  

Encik Ahmad Azlan bin Ahmad Salleh
Setiausaha                                     
Majlis Perbandaran Alor Gajah                         
Jalan Dato’ Dol Said
78000 Alor Gajah                                        
Melaka

azlan@mpag.gov.my
norul@pahang.gov.my

Tel: 06-5563127
Fax: 06-5564909

 
     
barexco4.jpg  

defaultpicture.jpg

YB. Dato’ Sri Muhammad Safian bin Ismail
Setiausaha Kerajaan                                      
Pejabat Setiausaha Kerajaan                         
Negeri Pahang Darul Makmur
Tingkat 2, Blok A                                            
Wisma Seri Pahang                                        
25503 KUANTAN

PA: Norul
ss@pahang.gov.my
norul@pahang.gov.my

Tel: 09-516 2253
Fax: 09-515 6106

 
     
barexco4.jpg  

defaultpicture.jpg

YBhg. Dato' Zaliza bin Zulkepli
Pegawai Daerah
Pejabat Daerah dan Tanah Kuantan
Bandar Indera Mahkota
25990 KUANTAN

Tel: 09-571 2400 (U)
Tel: 09-571 2555 (T)
Fax: 09-571 2500

zaliza@pahang.gov.my

 
     
barexco4.jpg  

defaultpicture.jpg

YBhg. Datuk Nor Rizan bin Mohd Thani
Setiausaha Persekutuan Sabah
Pejabat Setiausaha Persekutuan Sabah         
Aras  7, Blok A                                                
Kompleks Pentadbiran Kerajaan
Persekutuan Sabah               
Jalan UMS – Sulaman Likas                           
88450 KOTA KINABALU.

PA: Sarimah
sup.supsabah@1govuc.gov.my
sarimah.supsabah@1govuc.gov.my

Tel: 088 488 887, 088 488 881
Fax: 088 488 889

 
barexco4.jpg  

Encik Yahya bin Sulaiman
Pengarah
Kementerian Perdagangan Dalam Negeri Koperasi dan Kepenggunaan Negeri Sabah,
Kompleks Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
Negeri Sabah,
Tingkat 4 & 6, Blok A
Jalan UMS
88400 KOTA KINABALU

PA: Lincia
yahyasulaiman@kpdnkk.gov.my
lincia@kpdnkk.gov.my

Tel: 088 484 566
Fax: 088 484 541

 
     
barexco4.jpg  

defaultpicture.jpg

YBhg. Dato’ Haji Mansor bin Man
Setiausaha Persekutuan Sarawak
Pejabat Setiausaha Persekutuan Sarawak
Tingkat 17, Bangunan Sultan Iskandar
Jalan Simpang Tiga                
93300 KUCHING

PA: Aida
yahaya@supsrwk.gov.my
sups@supsrwk.gov.my
aida@supsrwk.gov.my

Tel: 082- 244 077
Fax: 082-243 332

 
     
barexco4.jpg  

Encik Norizan bin Jili
Timbalan Setiausaha Persekutuan Sarawak
Pejabat Setiausaha Persekutuan Sarawak
Tingkat 17, Bangunan Sultan Iskandar
Jalan Simpang 3
93350 Kuching

PA: Sofia Anne
sofia@supsrwk.gov.my
norizan@supsrwk.gov.my

Tel: 082-255021
Fax: 082-419452

 
     
barexco4.jpg  

defaultpicture.jpg

YBhg. Datuk Haji Mohd Haniff bin Hassan
(Pengerusi  Kelab PTD Selangor)
d/a: Timbalan Pegawai Kewangan Negeri
Perbendaharaan Negeri Selangor
Tingkat 8, Bangunan Sultan Salahuddin
Abdul Aziz Shah
40592 SHAH ALAM

PA: Suzana
mohdhaniff@selangor.gov.my
suzanagupri@selangor.gov.my

Tel: 03-5544 7246
Fax: 03-5544 7297

 

 
     
barexco4.jpg  

Puan Rozzana binti Rahmat
Ketua Penolong Pegawai Kewangan Negeri
Perbendaharaan Negeri Selangor
Tingkat 12, Bangunan Sultan Salahuddin
Abdul Aziz Shah
40592 SHAH ALAM

rozzana@selangor.gov.my

Tel: 03-5544 7203
Fax: 03-5510 6255